Yazılım Danışmanlığı

Ekibimizin uzman olduğu konular çerçevesinde yazılım danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Skynet Medya Yazılım Danışmanlığı konusunda ekibimiz ile siz müşterilerimize destek vermek için hız kesmeden çalışmaya devam ediyor.

Yazılım danışmalığı hakkında biraz bilgilenelim nedir, ne değildir, ne işe yarar.

Bu çözüm genellikle kendi içerisinde bir yazılım ekibi bulunduran firmalar içindir. Kendi ekiplerinin bir işlem için dışardan destek olacak arkadaşlara ihtiyaç duyduklarında devreye girer.

İşleyişi şu şekilde ilerlemektedir. Firma yetkisi ve yazılım şefi ile birlikte bir toplantı yapılır.Yapılacak olan işlerin ne olduğuna ve bizden istedikleri yardımların neler olduğunun analizi yapılır ve istenilen konularda Skynet Medya ekibi olarak neler yapa bileceğimize bakıp bu işlemler için süre ve maliyetinin çıkartılıp karşı tarafa sunulması ile başlar.

Bu işlemler sonucunda çalışılmaya başlanır bu sürecin ne kadar süreceği ve maliyetinin ne olacağı müşterimizin vermiş olduğu projelere bağlıdır.

Yazılım Danışmanlığı bu tarz işler topluluğudur. Siz müşterilerimizin ekibinin daha farklı ve değişik açılardan projeye bakmasını sağlar buda sizin daha ileriye daha emin adımlarla gitmenizi sağlar.

Bloglarımız

Web tasarım nedir?
Web tasarım konusunda küçük tüyolarla dolu bir açıklama sizlere yardımcı olacak
Web sitesi yaptırmadan önce yapmanız gerekenler
Web siteniz ne kadar önem veriyorsanız o kadar değerlidir
Web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler
Web siteleriniz sizin sanal dünyadaki yüzünüzdür. Bu yüzden yüzünüz ne kadar sizi anlatıyorsa o kadar bilinir ve samimi olursunuz. Biraz açıklayalım nedesiniz ?
Responsive Nedir?
Responsive hakkında bilmeniz gereken bir kaç güzel açıklama yaptık