SSS

Web tasarım paketi nedir ?

Web sitesi tasarımı yaratıcı bir işdir. Her projeye özeldir ve maliyetlidir. Fakat bütçesi yeterli olmayan kişiler hazır web tasarım paketlerinden satın alarak hazır tasarımlardan birini seçerek web sitesi oluşturabilir.

Web sitesine neden ihtiyaç duyulur ?

Web sitesi, internet üzerinde sizi temsil eden, kendinizi en iyi şekilde anlatabileceğiniz bir araçtır. İş dünyası, firmalar hakkında ilk izlenimi edinebilmek için internet sitelerine başvurur. Web sitenizin sizi tam anlamıyla yansıtması bu yüzden çok önemlidir.

Hazır tasarım ile özel tasarım arasındaki fark nedir ?

Özel tasarım müşterinin istekleri ve sektörünün gerektirdigi biçimde yapılmasıdır. Bu tasarımın yapılan kişiden başka kimsede bulunmaması bu firmanın sanal profilini yükseltir. Hazır tasarım ise bütçenin az oldugu ve kullanıcının isteklerinin olmadığı projelerde kullanılır.

Hangi dillerde websitesi hazırlanabilir ?

İstediginiz herhangi bir dilde web sitesi hazırlanabilir. Seçtiginiz ana dilde site hazırlandıktan sonra diğer diller için sadece çeviri ücreti alınır.

Kendim website içeriklerimi güncelleyebilir miyim ?

Bazı özel projelerde bu özellik aktif edile bilir. Fakat web tasarım paketlerinde bu işlem şimdilik sadece bizim tarafımızdan yapılıyor.

Yeni müşteri nasıl kazanırım ?

Websitenizin bulunur olması ve size yeni müşteriler kazandırması E-pazarlama ve SEO hizmetiyle mümkün olur. Skynet Medya, toplu mail, SEO optimizasyonu, google reklam ile yeni müşteri kazanmanızda etkili pazarlama çözümleri sunmaktadır.

Domain (alan adı), host (web alanı) nedir, bunlar size mi ait?

Domain sitenizin internetteki ismidir. Bu ismi sizin alabileceğiniz gibi istediginiz ismi bizde kayıt edebiliriz. Host, sitenizin internette barındıgı yüksek internet hızlı bir bilgisayardir. Müşterilerimizden bir yıllık host ücreti almamaktayız .

Ne kadar zamanda işleri teslim alabiliriz?

Projeden projeye deşiklik göstermekle beraber ortalama 2 hafta gibi bir sürede yapdıgımız işleri teslim etmekteyiz.